1 Ocak 2017 Pazar

BC.VC ile Link Kısaltarak Para Kazanma - BC.VC Ödeme Kanıtı

bc.vc üye olma para kazanma

Bu sitede sitenin masraflarını ve kendi harçlığımı çıkartmak amaçlı kullandığım link kısaltma servisini açıklayacağım. Bc.vc üye olmak için altta bulunan linklere tıklayabilirsiniz. Siteden düzenli ödeme almaktayım. Site kesinlikle ödemeleri aksatmamaktadır. Bc.vc ödeme kanıtlarını konunun en altına ekliyeceğim. Blog okuyucularımında para kazanması için bu yazıyı paylaşıyorum. Anlamadığınız bir konu veya sormak istediğiniz bir soruyu konu altından sorunuz cevaplayabilirim. Son aldığım ödeme 48$ dır.http://bc.vc/?r=155545

bc.vc Nedir?

bc.vc paylaştığınız linkleri kısaltarak paylaştığınızda her linke tıklayan ziyaretçiden para kazanmanızı sağlayan kazançlı bir reklam servisidir. Bc.vc'nin nasıl çalıştığı ise çok basit. Önce paylaşacağınız linkleri bc.vc sitesinde kısaltıyor, sonrada istediğiniz herhangi bir sitede (website, sosyal paylaşım sitesinde) yayınlıyorsunuz. Gerisini bc.vc kendisi hallediyor. Her kısaltılan tıklamadan dolar bazında para kazanıyorsunuz!

Neden Bc.Vc?

1000 tekil tıklamada 6$'a kadar para kazanma olanağı veriyor. Türkiye'ye verdiği oran ise 2$/1000 oranı var yani 1000 tıklamaya 6tl gibi güzel bir rakam. Sitenin sayaçları iyi çalışıyor sayım atlamıyor ve her hafta Cuma günü ödemelerini yapan bir firmadır. Açıldığı süre boyunca ödemeler düzenli olarak yapılmış.

bc.vc Nasıl Çalışıyor?

Sitede kısalttığınız bir linki ziyaretçi ziyaret ettiğinde 5 saniyeliğine tam sayfa reklam görüntülüyorlar. Daha sonra sağ üstte bulunan geç butonu gözüküyor ve butona basıldığında basıldığında otomatik olarak kısalttığınız linke gidiyor.

Ortalama Ne Kadar Kazanabilirim?

Bu tamamen linklerinizin kaç kişi tarafından ziyaret edildiğine bağlı. Kazanma potansiyelinde herhangi bir engel yok yani sınırsız kazanç. Refeans sistemiylede sizin linkinizle üye olan her kişinin kazancından %10 referral kazancı sağlayabiliyorsunuz. Takipçisi yüksek hesaplar ile daha fazla kazanabilirsiniz. Takipçi arttırmak için tıklayınız.

bc.vc üye olma banner

Bc.vc Nasıl Ödeme Alırım?

Şuanki iki ödeme metodu bulunan bcvc Paypal ve ibann adresinden ödeme yapıyor. Minimum ödeme miktarı 10$  yani minimum para çekme miktarı 5 dolar. Bu miktar dolduğunda otomatik olarak her hafta cuma günü 5'e kadar hesabınıza para yatmaktadır.

Kendi Linklerime Tıklayabilir miyim?

Sadece bir kez test etmek amaçlı tıklayabilirsiniz. Ama fazla tıklamalar ay sonunda geçersiz sayılacaktır.

Kısaltılmış Linklerim Silinir mi?

Şuanda tıklama olmayan linklerin zaman aşımına uğraması ve silinmesi gibi bir durum söz konusu değil.

Adult Linkleri Kısaltabilir miyim?

Adult linklerinin kısaltılması yasaktır. Site yönetimi tarafından linler kontrol edilmektedir adult bir sitee rastlandığı anda hesap parası ödenmemek üzere banlanmaktadır.

Ödeme Kanıtları

Aşağıda bulunan ödeme kanıtları Takipçi Hilem sitesinindir. 2017 ve 2016 yılına ait ödeme kanıtlarını googleda aratarak bulabilirsiniz.

Günlük tıklama sayıları:
bc.vc tıklama

bc.vc ödeme kanıtıGoogle Arama Terimleri:

-bc.vc bot
-bc.vc para kazanma
-bc.vc hile
-bc.vc bot kasma
-bc.vc/zztoahf
-modern URL shortener
-bc.vc ininal
-bc.vc bedava para
-bc.vc ödeme kanıtı
-bc.vc bot 2016
-bc.vc hilesi 2017
-BC.VC Ödeme yapmıyor
-bc.vc üye olma 2017
-bc.vc referans
-bc.vc kazanç oranları
-bc.vc Türkiye
-bc.vc destek1 yorum :

Bunun ile ilgili yakında bir projem olacak. Kişiler açacağım siteye üye olarak karşılıklı olarak linklere tiklayabilecek. Yanlız sistem kredi ile çalışıyor olacak. Krediler karşılıklı linklere tıklamlar ile elde edilecek. Ayrıca Premium üyelik sistemi getirmeyi düşünüyorum. Premium hem uygun fiyatlı olacak ve hediye kredi kazanılması sağlanacak. Ayrıca premium hesaplar 2 kat daha fazla kredi getirisi sağlayacak. Hediye sistemi ile de kredi dağıtmayı düşünüyorum. Kesinlikle tıklamalar organik olacak. Umarım destek olursunuz sizlerde.